Rüyada sevgilimle yürümek

Rüyada sevgilimle yürümek arzu ve isteklerine kavuşacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada sevgilimle yürümek gördüyseniz:

  • Hassas yapıdasınız.

Rüyada sevgilimle yürümek evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilimle evlenmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine inanılır.

Rüyada sevgilimle barışmak aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilimle mesajlasmak kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilimle buluşmak hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilimle birlikte olmak borçlarının azalacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilimle telefonda tartışmak yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilimle denize girmek kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments