Rüyada sevgilinin arkadaşını sevmek

Rüyada sevgilinin arkadaşını sevmek amaçlarına nail olacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, günahlarının affedileceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin arkadaşını sevmek gördüyseniz:

  • Beraber çalıştığın kimselerden bazı isteklerde bulunman sorunlara neden olacak.

Rüyada sevgilinin arkadaşını dövmek bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin arkadaşını sevmek ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşını öpmek karanlık zamanların aydınlanacağına, yüzünde güller açacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin erkek arkadaşını görmek girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaklaşan güzel günlere delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin en yakın arkadaşını görmek aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin erkek arkadaşını dövmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin arkadaşını görmek büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin arkadaşını dövmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, çevrenizden takdir görmeye yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments