Rüyada sevgilinin avucundan su içmek

Rüyada sevgilinin avucundan su içmek çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, gelişim içine girileceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin avucundan su içmek gördüyseniz:

  • Masrafları azaltmanın yaratıcı yollarını bulmalısınız.

Rüyada sevgilinin avucundan su içmek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada avucundan vurulmak kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, büyük başarılara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin avucundan su içmek eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine alamet eder.

Rüyada annenin avucundan su içmek yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine yorulur.

Rüyada avucundan kan akması kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, kalp kıracağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının avucundan su içmek huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin avucundan su içmek hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine delalet eder.

Rüyada avucundan su içirmek işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments