Rüyada sevgilinin karısını hamile görmek

Rüyada sevgilinin karısını hamile görmek atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin karısını hamile gördüyseniz:

  • Fikir paylaşımları esnasında, yapılan konuşmalara istinaden bazı fikirlerinizde meydana gelecek değişiklikler sizi şaşırtabilir.

Rüyada sevgilinin karısını hamile görmek keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, yarardan çok zarar getireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin karısını hamile görmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına işaret eder.

Rüyada erkeğin karısını hamile görmesi sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin karısını hamile görmesi karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocanın karısını hamile görmesi işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski karısını hamile görmek hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karısını hamile olduğunu görmek yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşinin karısını hamile görmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments