Rüyada sevgilinin kendini kesmesi

Rüyada sevgilinin kendini kesmesi sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin kendini kesmesi gördüyseniz:

  • Kaldırabileceğinizden fazla yük yüklenmemeye dikkat edin.

Rüyada sevgilinin kendini affettirmesi hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin kendini kesmesi kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına alamet eder.

Rüyada kendini sevgilinin kucağında görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin kendini öldürmesi işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin kendini affettirmeye çalışması sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin kendini öldürmesi büyük bir işin sahibi olacağına, huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin kendini aldattığını görmek yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin kendini vurması üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments