Rüyada sevgilinin yalvarması

Rüyada sevgilinin yalvarması çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin yalvarması gördüyseniz:

  • İnançsal veya politik tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin küsmesi bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada küs sevgilinin araması işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin ütü yapması rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, galibiyet kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin yakınlaşması problemlere çözüm bulunacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin el sallaması güvensizliğini yeneceğine, parasının da, malının da eksilmeyeceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin bayılması elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin gelmemesi arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin gulumsemesi yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.