Rüyada sevgilisini başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada sevgilisini başkasıyla evlendiğini görmek yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, darda kalacağına, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine delalet eder.

Rüyada sevgilisini başkasıyla evlendiğini gördüyseniz:

  • Öyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş gibi geliyor.

Rüyada sevgilisini başkasıyla evlendiğini görmek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada sevgilisini başkasıyla nişanlı görmek bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilisini başkasıyla evlenirken görmek yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine delalettir.

Rüyada bir başkasıyla evlendiğini görmek tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada hanımının başkasıyla evlendiğini görmek kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, kazançlı işlere gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlendiğini görmek yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine işarettir.

Rüyada annemin başkasıyla evlendiğini görmek işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin bir başkasıyla evlendiğini görmek karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.