Rüyada sevgilisini bırakmak

Rüyada sevgilisini bırakmak sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisini bırakmak gördüyseniz:

  • Yani kimseden yardım istemeden kendi çabalarınızla bir şeyler yapmanız gerekiyor.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisini bırakmak maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, kazancının artacağına yorulur.

Rüyada sevgilisini kovmak sevdiği kimseden hayır göreceğine, masraflarının azalacağına yorulur.

Rüyada sevgilisini görmek sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisini saklamak eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, rahat ve huzurlu olunacağına delalet eder.

Rüyada sevgilisini eve almak eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisini öpmek işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisini kaybettiğini görmek bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments