Rüyada sevgilisinin fotoğrafını çekmek

Rüyada sevgilisinin fotoğrafını çekmek maddi zararlara uğrayacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, yönlendireceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilisinin fotoğrafını çekmek gördüyseniz:

  • Yaptıklarınızın maddi anlamda olumlu geri dönüşleri söz konusu olabilir.

Rüyada sevgilisinin fotoğrafını çekmek ayrılmış olanların kavuşacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisinin fotoğrafını görmek insan sevindireceğine, dua alacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisinin başkasıyla fotoğrafını görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, üzücü olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisinin fotoğrafını görmek herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilisinin ayrılması işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, koyu muhabbette kalacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilisinin öpmesi hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada sevgilisinin askere gitmesi yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalettir.

Rüyada sevgilisinin teyzesini görmek lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, çok büyük üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments