Rüyada sevgiliyi sarı elbiseli görmek

Rüyada sevgiliyi sarı elbiseli görmek daha rahat bir nefes alacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, canlanacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi sarı elbiseli gördüyseniz:

  • Sizin için özel kişilerle planlar yapabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi sarı elbiseli görmek bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi siyah takım elbiseli görmek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi siyah takım elbiseli görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi mavi takım elbiseli görmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı elbiseli hamile görmek sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada sarı elbiseli bebek görmek kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi beyaz takım elbiseli görmek yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına rivayet eder.

Rüyada sarı elbiseli birini görmek yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments