Rüyada sevgiliyle ev almak

Rüyada sevgiliyle ev almak epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, onun zamanını çalacağına, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sevgiliyle ev almak gördüyseniz:

  • Psikolojik olarak bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Rüyada sevgiliyle söz kesmek endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada sevgiliyle eve taşınmak kişinin isteklerine nail olacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyle sürtünmek güzel ve önemli işler yapacağına, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle su görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle dertleşmek kazancının bereketleneceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle evlenememek kazancının hiç azalmayacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyle güneşlenmek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada sevgiliyle ayrılmak dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments