Rüyada sevgiliyle uzun uzun sarılmak

Rüyada sevgiliyle uzun uzun sarılmak uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, onları rahat ettireceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle uzun uzun sarılmak gördüyseniz:

  • Daha önce tam olarak kulak vermediğiniz bir teklif, davet ya da öneriyi kabul edebilirsiniz.

Rüyada sevgiliyle uzun uzun sarılmak umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun konuşmak yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle uzun bir yola çıkmak çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle uzun yola çıkmak kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada ağızdan uzun uzun bir şeylerin çıkması işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun uzun ağaçlar görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğe uzun uzun sarılmak ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments