Rüyada sevmediği biriyle konuşmak

Rüyada sevmediği biriyle konuşmak helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine yorulur.

Rüyada sevmediği biriyle konuşmak gördüyseniz:

  • Kötü ya da yararsız alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor.

Rüyada sevmediği biriyle sarılmak hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevmediği biriyle gezmek üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevmediği biriyle konuşmak ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevmediği biriyle arkadaş olmak yapılan hataların telafi edileceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada sevmediği biriyle evleneceğini görmek girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete alamet eder.

Rüyada sevmediği biriyle telefonda konuşmak bolluğun ve verimin de artacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına delalet eder.

Rüyada sevmediği biriyle barışmak işsiz kalmaya, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına yorulur.

Rüyada sevmediği biriyle evlenmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments