Rüyada sevmediğin biriyle muhabbet etmek

Rüyada sevmediğin biriyle muhabbet etmek kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, hasretliğin biteceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevmediğin biriyle muhabbet etmek gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, bir beraberliğiniz varsa bile, sizi çok beğenen bir erkekle tanışabilir veya birarada bulunup, hoş vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada sevmediğin biriyle muhabbet etmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sevmediğin biriyle tanışmak elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada sevmediğin biriyle dövüşmek yükünün azalacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına inanılır.

Rüyada sevmediğin biriyle eğlenmek darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, anne baba duası alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevmediğin biriyle iyi olmak yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevmediğin biriyle iş yapmak karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevmediğin biriyle gezmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevmediğin biriyle oturmak hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, kazaya ve belaya yakın olacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments