Rüyada şeyhini övmek

Rüyada şeyhini övmek rahatlık içinde yaşayacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeyhini övmek gördüyseniz:

  • Belli bir plan, taslak ya da düzenlemenin karşılığı olup olmadığı ya da karşılığını alıp alamayacağınız konusunu irdelemeniz gerekiyor.

Rüyada şeyhini övmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada nakşibendi şeyhini görmek ilim ve irfan sahibi olunacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeyhini genç görmek taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, dertleri biteceğine delalet eder.

Rüyada kendi şeyhini görmek hatalarından erken döneceğine, hanenizde bolluk olacağına alamet etmektedir.

Rüyada şeyhini ziyaret etmek manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarikat şeyhini görmek deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada şeyhini gülerken görmek aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş şeyhini görmek kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments