Rüyada sıcak ve taze ekmek görmek

Rüyada sıcak ve taze ekmek görmek dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, ancak yılmayacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, arzuların gerçekleşeceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine tabir olunur.

Rüyada sıcak ve taze ekmek gördüyseniz:

  • Eğlenmek ya da yeteneklerinizi kullanarak başlayacağınız projeler için şu an ki yerleşim yerlerinizi kullanabilirsiniz.

Rüyada sıcak ve taze ekmek görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taze sıcak somun ekmek yemek deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıcak taze ekmek görmek yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada taze sıcak ekmek yemek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada taze sıcak yumurta görmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sıcak ekmek tereyağı işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada sıcak ekmek yapmak çaresiz ve çözümsüz kalacağına, istediği herşeye sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sıcak ekmek ne demek kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments