Rüyada sıçan yavrusu görmek

Rüyada sıçan yavrusu görmek makamının yükseleceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, mutlu ve keyifli hissedeceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine işarettir.

Rüyada sıçan yavrusu gördüyseniz:

  • Çok üzerinde durmamanızda fayda var.

Rüyada sıçan yavrusu görmek bir sebeple çok zarar göreceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada kedi yavrusu ve köpek yavrusu görmek evdeki birinin yolculuk yapacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sıçan karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine inanılır.

Rüyada çok sıçan görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye inanılır.

Rüyada ölü sıçan görmek yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada sıçan beslemek kendisini allah yoluna adayacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah sıçan görmek işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada sıçan kadın görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments