Rüyada silah kuşanmak

Rüyada silah kuşanmak menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, işlerinizin bozulacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada silah kuşanmak gördüyseniz:

  • Etkilemek istediğiniz kişiler varsa, daha az konuşmalı daha çok şey yapmalısınız.

Rüyada silah silah görmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, büyük sıkıntılar çektikten sonra bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada silah görmek silah atmak sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına alamet eder.

Rüyada silah ve silah sesi duymak zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına tabir olunur.

Rüyada silah ve mermi hayatın kişinin yüzüne güleceğine, stresli ve zor günlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eve silah sıkılması zahmet veren işlerin artacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silah bozulması çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments