Rüyada silah ve köpek

Rüyada silah ve köpek rızkın kesilmeyeceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, hainlik yapacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, saygın bir hayat yaşayacağına, aksine daha da zorlaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada silah ve köpek gördüyseniz:

  • Nostaljik anlar yaşayabilir veya duygularınızı saklamakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada silah silah görmek hem mal ve para kaybedeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına rivayet eder.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine işaret eder.

Rüyada silah görmek silah atmak heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sorunları başarıyla çözmeye alamet eder.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına işarettir.

Rüyada silah ve silah sesi duymak huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine delalet eder.

Rüyada silah çekilmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah kuşanmak çözümlere kavuşacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına delalet eder.

Rüyada oyuncak silah tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments