Rüyada silahla beklemek

Rüyada silahla beklemek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, başının ağrıyacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada silahla beklemek gördüyseniz:

  • Daha önce ziyaret etmediğiniz yerleri ziyaret edebilir, alışılmadık aktivitelere katılımda bulunmanız durumunda size iyi bir gelecek vaat eden yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada silahla vurulmak zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine delalettir.

Rüyada silahla beklemek ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına alamet etmektedir.

Rüyada silahla kurşunlanmak psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına yorulmaktadır.

Rüyada silahla vurulduğunu mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya alamet etmektedir.

Rüyada silahla şakalaşmak hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla taramak birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, işlerini tek başına yöneteceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla ava çıkmak gönül sızılarının dineceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına tabir olunur.

Rüyada vurulma silahla hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.