Rüyada silahla sağ göğsünden vurulmak

Rüyada silahla sağ göğsünden vurulmak çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, istenmeyen olaylar yaşanacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına işarettir.

Rüyada silahla sağ göğsünden vurulmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin şaşırtıcı hareketleri veya umursamazlıkları sizi hayrete düşürebilir.

Rüyada silahla sağ göğsünden vurulmak bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine rivayet eder.

Rüyada silahla göğsünden vurulduğunu görmek rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada silahla gögsünden vurulmak rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine işaret eder.

Rüyada gögsünden silahla vurulmak güzel ve hayırlı günler geçireceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sol göğsünden silahla vurulmak yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağ göğsünden silahla vurulmak iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine inanılır.

Rüyada silahla göğsünden vurulmak ama ölmemek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına işaret eder.

Rüyada göğsünden kıl koparmak sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments