Rüyada silahlı ordu görmek

Rüyada silahlı ordu görmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, işlerinde berekete kavuşacağına, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada silahlı ordu gördüyseniz:

  • Bir kezz daha gözden geçirebilirseniz kendinize olan güveninizi geri kazanabilirsiniz.

Rüyada silahlı ordu görmek kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ordu toplamak iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına delalet etmektedir.

Rüyada ordu ile savaşmak bereketli yağmurlara, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine yorulur.

Rüyada büyük bir ordu görmek çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada kalabalık ordu görmek hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada askeri ordu görmek aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada bir ordu asker görmek hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine işarettir.

Rüyada ordu komutanı olmak bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments