Rüyada sırt üstü uyumak

Rüyada sırt üstü uyumak maddi konuların çözüme kavuşacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine, kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına inanılır.

Rüyada sırt üstü uyumak gördüyseniz:

  • Sizi veya yeteneklerinizi kıskanan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sırt üstü yüzmek eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada sırt üstü uyumak mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada yere sırt üstü yatmak kazancının çok düşeceğine, yoksulluktan sonra zengin olmaya delalet etmektedir.

Rüyada toprağa sırt üstü uzanmak kötü giden işlerin düzeleceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada sırt üstü havuzda yüzmek uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksekten sırt üstü düşmek asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada denize sırt üstü düşmek düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, umduğunu bulamayacağına işaret eder.

Rüyada su üstünde sırt üstü yatmak zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.