Rüyada sırtında yağ bezesi görmek

Rüyada sırtında yağ bezesi görmek rahatsızlıklarla boğuşulacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, bir konuda destek alacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırtında yağ bezesi gördüyseniz:

  • Tutkular ön plana çıkabilir.

Rüyada sırtında yağ bezesi görmek kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada yağ bezesi eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına delalettir.

Rüyada hamur bezesi onunla güzel bir ilişki kuracağına, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına işaret etmektedir.

Rüyada yağ bezesi patlatmak zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, geleceğinin mutlulukla dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada ekmek bezesi yapmak sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorulur.

Rüyada hamur bezesi yuvarlamak uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına inanılır.

Rüyada kafada yağ bezesi sıkmak ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada yüzünde yağ bezesi sıkmak büyük özgüven kazanacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments