Rüyada şişeye idrar yapmak

Rüyada şişeye idrar yapmak tamamlanmadan kalacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada şişeye idrar yapmak gördüyseniz:

  • Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız yada hoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir.

Rüyada şişeye idrar yapmak bir sebeple hem çok şaşıracağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada şişeye bal doldurmak maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada şişeye süt doldurmak artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, başına türlü belalar geleceğine delalettir.

Rüyada şişeye yağ doldurmak bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada yılanı şişeye koymak hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada şişeye benzin doldurmak iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye alamet etmektedir.

Rüyada şişeye işediğini görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada şişeye çiş yapmak maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments