Rüyada siyah adet kanı görmek

Rüyada siyah adet kanı görmek çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına rivayet eder.

Rüyada siyah adet kanı gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili bazı angarya işlerle uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada siyah adet kanı görmek hane içindeki huzurunun bozulacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada adet olmak ve adet kanı görmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine tabir olunur.

Rüyada adet kanı içmek ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada çok az adet kanı görmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kan görmek adet kanı bununla yüceleceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada adet kanı yıkamak herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada adet kanı akması küskünlüklerin oluşacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına delalettir.

Rüyada pantolona adet kanı bulaşması kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, alacaklarını tahsil edeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments