Rüyada siyah benekli yumurta görmek

Rüyada siyah benekli yumurta görmek sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına, sıkıntıların son bulacağına, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına yorulur.

Rüyada siyah benekli yumurta gördüyseniz:

  • Bazı kişileri bazı şeyler yapmaya ikna ederken veya performanslarını arttırmak için kendinizden çok şey verebilirsiniz.

Rüyada siyah benekli yumurta görmek çok kazançlı yatırımlara gireceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine işaret eder.

Rüyada siyah benekli kedi görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah beyaz benekli inek görmek patron koltuğunda oturacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah benekli beyaz güvercin görmek kazancın gittikçe artacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada büyük siyah benekli yılan görmek kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz siyah benekli yılan görmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil siyah benekli yılan görmek maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine delalet eder.

Rüyada siyah benekli mavi yılan görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments