Rüyada siyah et almak

Rüyada siyah et almak aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, kırgınlıklar yaşanacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada siyah et almak gördüyseniz:

  • Bazen olayları akışına bırakmak yönetmeye çalışmaktan daha olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek çok hayırlı şeylere imza atacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah siyah inek görmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına tabir olunur.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine delalettir.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah siyah köpek görmek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments