Rüyada siyah kapalı şemsiye görmek

Rüyada siyah kapalı şemsiye görmek iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, huzurlu günler geçirileceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah kapalı şemsiye gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri planlarınızı bozabilir, yedek planlar yapmanızda fayda var.

Rüyada siyah kapalı şemsiye görmek hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapalı şemsiye görmek ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah şemsiye sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, çok rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah şemsiye satın almak yardıma ihtiyaç duyacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada siyah şemsiye hediye almak büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden siyah şemsiye almak huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah şemsiye kaybetmek bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments