Rüyada siyah muska görmek

Rüyada siyah muska görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, işlerinden feragat edeceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah muska gördüyseniz:

  • Olayları olumlu açılarından ele alırsanız herşeyde kazançlı çıkabilirsiniz.

Rüyada siyah muska görmek karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah muska takmak eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada siyah muska kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah muska bulmak elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada boynunda siyah muska görmek ekmek ve dünya malı alacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada muska aramak bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, sağlık sorunun kalmayacağına işarettir.

Rüyada muska yapmak yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına işarettir.

Rüyada muska çözmek insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Boynumda boynumda takılı A4 kağıdı büyüklüğünde sarı kağıda yazılmış bir muska vardı. Muska katlanmış değildi. Düz kağıt halinde kağıdın iki ucundan boynumda takılmıştı. Bu muska böyle olmaz katlayıp kolumun altında taşımam lazım dedim.. Sonra birden muska normal büyüklüğünde katlanmış e naylona sarılmış olarak sol kolumun altına gelecek şeklide boynuma takılmış olarak gördüm. Muskayı kim katladı muşambaya sardı görmedim