Rüyada siyah panterden kaçmak

Rüyada siyah panterden kaçmak büyük üzüntülere sebep olacağına, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, onlara sanat öğreteceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah panterden kaçmak gördüyseniz:

  • Görev veya sorumluluklarınızı ihmal etmeniz durumunda evinizle ilgili problemler söz konusu olabilir.

Rüyada siyah panterden kaçmak beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada panterden kaçmak yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah siyah inek görmek karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine delalettir.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments