Rüyada siyah renkli telefon görmek

Rüyada siyah renkli telefon görmek dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına işaret eder.

Rüyada siyah renkli telefon gördüyseniz:

  • Dinlenmeniz veya sizden gizleniyor olabilecek bilgileri ya da olayları araştırmanız gerekiyor.

Rüyada siyah renkli telefon görmek kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada renkli telefon görmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah telefon almak bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah telefon kullanmak güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine delalettir.

Rüyada siyah cep telefon görmek sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada siyah telefon kabı görmek onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah tuşlu telefon görmek büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın renkli telefon görmek kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments