Rüyada siyah sayfalı kuran görmek

Rüyada siyah sayfalı kuran görmek yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, evlat sahibi olacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine rivayet eder.

Rüyada siyah sayfalı kuran gördüyseniz:

  • Bazı kişileri üzecek fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.

Rüyada siyah sayfalı kuran görmek sıkıntıların biteceğine, işyerini kapatacağına işaret eder.

Rüyada siyah sayfalı defter görmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz sayfalı kitap görmek sevdikleri ile çok mutlu olacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına rivayet eder.

Rüyada eksik sayfalı kitap görmek hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına rivayet eder.

Rüyada siyah kuran görmek dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah beyaz kuran görmek şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kaplı kuran görmek rahatlığa ereceğine, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuran okumayı bilmeyenin kuran okuması çok güzel günler ile karşılaşacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments