Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek borçların kısa sürede kapanacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, can sıkıcı haberler işiteceğinize, geçmişini arkada bırakacağına, geleceğinin de çok parlak olacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına inanılır.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv gördüyseniz:

  • Kısa seyahatler söz konusu olabilir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah tavuk civciv görmek işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına rivayet eder.

Rüyada siyah tavuk ve civciv görmek kendisini ona adayacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada siyah civciv tavuk görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah civciv sevmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına işaret eder.

Rüyada siyah civciv tutmak çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah ve beyaz civciv görmek yeni başlangıçlar yapacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada iki tane siyah civciv görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments