Rüyada siyah yılanın kaçması

Rüyada siyah yılanın kaçması kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına tabir olunur.

Rüyada siyah yılanın kaçması gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi biliyorsunuz, planlarınızdan ödün vermemelisiniz.

Rüyada siyah bir yılanın ısırması sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada siyah yılanın kaçması yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına delalet eder.

Rüyada siyah yılanın eve girmesi yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın saklanması onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, kolaylığa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah yılanın üstüne basmak yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine alamet eder.

Rüyada siyah yılanın vücuda sarılması yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah yılanın boğazını sıkmak sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah yılanın üstünden atlamak büyük atılımların yapılacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments