Rüyada sol gözün kaşınması

Rüyada sol gözün kaşınması birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sol gözün kaşınması gördüyseniz:

  • Üzerinde uzlaşılması gereken konular ya da belli pazarlıklar da zaman alıcı olabilir.

Rüyada tek gözün görmemesi şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada gözün patlaması hüsrana uğrayacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sağ gözün kanaması atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulur.

Rüyada gözün su toplaması sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına delalettir.

Rüyada sol gözün küçülmesi huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, zafer ve bol kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada bir gözün iltihaplanması sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına rivayet eder.

Rüyada sağ gözün seyirmesi kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir gözün morarması üzüleceğine ve ağlayacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments