Rüyada sol yüzük parmağının kopması

Rüyada sol yüzük parmağının kopması bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına rivayet eder.

Rüyada sol yüzük parmağının kopması gördüyseniz:

  • Eskiden birlikte çalıştığınız kişilerle veya meslektaşlarınızla bir araya gelmeniz durumunda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Rüyada sol yüzük parmağının kopması çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada yüzük parmağının kesilmesi aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzük parmağının yaralanması bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine işaret eder.

Rüyada yüzük parmağının kısaldığını görmek işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine işaret eder.

Rüyada yüzük parmağının olmadığını görmek dertlerine derman arayacağına, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına yorulur.

Rüyada yüzük parmağının acıması büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sol el yüzük parmağının kopması tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada sol yüzük parmağının şişmesi hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işlerin düşeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments