Rüyada su dolu cam sürahi görmek

Rüyada su dolu cam sürahi görmek hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, ferahlık veren sözler duymaya, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına işarettir.

Rüyada su dolu cam sürahi gördüyseniz:

  • Türlü manevrayla sizi yönlendirmek veya oyun dışı bırakmak isteyen bir kişiye aynı zeki hamleyle yaklaşmanız gerekebilir.

Rüyada su dolu cam sürahi görmek farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine, fakirlikten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada içi su dolu sürahi görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada su dolu sürahi görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada dolu sürahi görmek uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolu dolu akan nehir görmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada bir sürahi su mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine yorulur.

Rüyada kırık sürahi bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş cam sürahi görmek aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments