Rüyada suda anahtar aramak

Rüyada suda anahtar aramak kızı olanların da gelin edeceğine, güzel bir yola çıkılacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada suda anahtar aramak gördüyseniz:

  • Alacak verecek meselelerini ertelemek, borç alıp vermekten ya da bağlayıcı sözler vermekten, imzalar atmaktan kaçınmak daha doğru olabilir.

Rüyada suda anahtar aramak daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada suda anahtar bulmak kısmet bolluğu yaşanacağına, önemli sorumluluklar alacağına tabir olunur.

Rüyada suda anahtar görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada asma anahtar hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada anahtar satmak kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada görülen anahtar alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine yorulur.

Rüyada tek anahtar görmek sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada anahtar çoğaltmak malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments