Rüyada suda ayak yıkamak

Rüyada suda ayak yıkamak üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, şansın döneceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, ona göre davranacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada suda ayak yıkamak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın büyük bir ricası olabilir.

Rüyada suda ayak yıkamak maddi olarak büyük getirisi olacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine inanılır.

Rüyada suda yalın ayak yürümek kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine işarettir.

Rüyada berrak suda ayak yıkamak daha kötü günler yaşayacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada yalın ayak suda yürümek güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına delalettir.

Rüyada suda ayak izi görmek çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akan suda ayak yıkamak çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak ayak üstüne atmak kiracı olmaktan kurtulacağına, zaaflarına kapılacağına delalet eder.

Rüyada mor ayak çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments