Rüyada suda bebek görmek

Rüyada suda bebek görmek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine tabir olunur.

Rüyada suda bebek gördüyseniz:

  • Oldukça hevesli bir girişimci olarak görünebilirsiniz.

Rüyada suda bebek yıkamak sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına tabir olunur.

Rüyada suda boğulan bebek elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına işarettir.

Rüyada suda bebek boğmak maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına alamet eder.

Rüyada bebek suda görmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada suda bebek görmek düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine yorulmaktadır.

Rüyada suda ölü bebek görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Rüyada berrak suda bebek görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına işarettir.

Rüyada suda oynayan bebek görmek sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments