Rüyada suda boğulacak gibi olmak

Rüyada suda boğulacak gibi olmak çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, malvarlığının çok daha artacağına, ağız tadının bozulmayacağına, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine işarettir.

Rüyada suda boğulacak gibi olmak gördüyseniz:

  • Hemen her alanda insanları etkileyip, peşinizden sürükleyebilirsiniz.

Rüyada suda boğulacak gibi olmak ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine inanılır.

Rüyada boğulacak gibi olmak takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, kazancının günbegün artacağına işarettir.

Rüyada denizde boğulacak gibi olmak rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına işaret eder.

Rüyada buz gibi suda yürümek hareketli ve hoş günler geçireceğine, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buz gibi suda yüzmek bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine delalet eder.

Rüyada suda boğulur gibi olmak gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına alamet eder.

Rüyada suda boğuluyor gibi olmak hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine yorulur.

Rüyada suda boğuluyormuş gibi olmak içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.