Rüyada suda kocaman yılan görmek

Rüyada suda kocaman yılan görmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, galibiyetlerinin de çoğalacağına, gün yüzü görmeyeceğine, düzeninin sarsılacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine yorulur.

Rüyada suda kocaman yılan gördüyseniz:

  • Hayal kırıklığı yaşamamak için gerçekçi olmalısınız.

Rüyada suda kocaman yılan görmek üzüntülerin sevince dönüşeceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocaman yılan ne demek tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, küskünlük yaşanacağına inanılır.

Rüyada evde kocaman yılan görmek sıkıntılar son bulacağına, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocaman beyaz yılan görmek parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocaman siyah yılan görmek çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına delalettir.

Rüyada kocaman sarı yılan görmek gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada siyah kocaman yılan görmek endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocaman bir yılan görmek kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments