Rüyada süpürge almak

Rüyada süpürge almak sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada süpürge almak gördüyseniz:

  • Eviniz, yaşadığınız yer ya da ailenizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada süpürge kırılması iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada süpürge görmek sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına alamet eder.

Rüyada süpürge otu toplamak aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına rivayet eder.

Rüyada süpürge ile yıkamak üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada süpürge yıkamak geçim derdinin kalmayacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işarettir.

Rüyada bir çok süpürge görmek kötü bir habere veya tehlikeye, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına inanılır.

Rüyada süpürge tohumu şifa ve moral bulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada eve süpürge tutmak onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments