Rüyada suratında çil görmek

Rüyada suratında çil görmek bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, borçlarının artacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine yorulur.

Rüyada suratında çil gördüyseniz:

  • Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz, oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz.

Rüyada suratında çil görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada suratında yara görmek ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine alamet eder.

Rüyada suratında lekeler görmek kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada suratında kan görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına işaret eder.

Rüyada kadının suratında kıl çıkması korkularından, kötü duygularından arınacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada suratında sakal görmek sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına delalettir.

Rüyada suratında kıl görmek çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada suratında sivilce görmek saygı göreceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments