Rüyada suratında lekeler görmek

Rüyada suratında lekeler görmek hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına alamet eder.

Rüyada suratında lekeler gördüyseniz:

  • İlerlemenizi durduran kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada suratında lekeler görmek deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına alamet eder.

Rüyada suratında çil görmek korkularının sona ereceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suratında yara görmek çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada suratında kan görmek maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına rivayet eder.

Rüyada suratında sakal görmek aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının suratında kıl çıkması girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada kırmızı lekeler yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada vücudunda kırmızı lekeler yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments