Rüyada süslü mum görmek

Rüyada süslü mum görmek güvensizliğini yeneceğine, rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada süslü mum gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi sergilemeniz için birçok fırsatla karşılaşacaksınız.

Rüyada süslü bir oda görmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına işaret etmektedir.

Rüyada süslü cam görmek hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada süslü mum görmek sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına alamet eder.

Rüyada süslü köpek sıkıntılı durumlar geçireceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada süslü başörtüsü yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine işarettir.

Rüyada süslü görmek kafasını toparlayacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada süslü koç görmek kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına işarettir.

Rüyada süslü eşarp sorumlulukların azalacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments