Rüyada sütlü kakao

Rüyada sütlü kakao ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, tatsızlıklar çıkacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine tabir olunur.

Rüyada sütlü kakao gördüyseniz:

  • Biraz daha seçici olmanız gerekebilir.

Rüyada sütlü bal görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sütlü kakao rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada sütlü et görmek uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine delalettir.

Rüyada bol sütlü koyun görmek hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sütlü nuriye yemek şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına tabir olunur.

Rüyada sütlü yemek yapmak yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına alamet eder.

Rüyada sütlü çikolata yemek ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına tabir olunur.

Rüyada sütlü bulgur görmek dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.