Rüyada sütünü görmek

Rüyada sütünü görmek kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine işarettir.

Rüyada sütünü gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz işyerinizde sıkıcı bir tartışma yapabilirsiniz.

Rüyada sütünü görmek fırsatların teker teker elden kaçacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine inanılır.

Rüyada kendini sütünü sağmak kazancının günden güne arttıracağına, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine delalettir.

Rüyada anne sütünü görmek kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine delalet eder.

Rüyada keçinin sütünü sağmak yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine inanılır.

Rüyada inek ve sütünü görmek tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin sütünü içmek sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine delalettir.

Rüyada kendi sütünü emmek parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına delalettir.

Rüyada koyun sağıp sütünü içmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments