Rüyada suyun üstünde gezmek

Rüyada suyun üstünde gezmek yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, mali olarak küçüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde gezmek gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapmayı gerektirdi veya ani kararlar söz konusu olmuş olabilir.

Rüyada suyun üstünde oturmak iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine inanılır.

Rüyada suyun üstünde yürümek sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, işlerinin istediği gibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde gezmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada suyun üstünde kayıkla gezmek doğru işler yapacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde altın görmek kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, onlara galip geleceğine alamet eder.

Rüyada suyun üstünde cami görmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada suyun üstünde uçmak ne demek sorunların sürekli artacağına, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde yeşillik görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.